ماساژ شعبه ایوان

درباره مرکز ماساژ ماهور

مرکز ماساژ آقایان ماهور شعبه ی امیرکبیر در غرب تهران در شهرک گلستان چیتگر، یک مرکز ماساژ ۳ ستاره ویژه آقایان است تا پاسخگوی درخواست شما برای دریافت آرامشی در خور و شایسته برای ماساژ بدن شما باشد.

متخصصین ماسور و ماساژورهای ماهور، پس از گذراندن دوره های علمی و عملی کاربر ماساژ ، امروز با اندوخته ای ارزشمند، ماساژ را به عنوان یک هنر تاثیر گذار مانند یک نقاش زبرمند بر بوم بدن شما نقاشی کنند و دست به آفرینش تجربه ای دل انگیز برای شما بزنند.

ماساژ بدن و تجربه ی نیک ماساژ با حس رویشی دوباره، به همراه حس نوستالژیک حمام های ایرانی و ترکی ماهور می تواند یک هفته پر نشاط را برای موفقیت های بیشتر و زندگی سالمتر، فراهم کند.

حمام های گرم ماهور با فضایی دلنشین و حس نوستالژی حمام رفتن با خدمات لایه برداری پوست با کیسه و سفید آب، حس رسیدگی و نو شدن را در حمام ماهور تجربه خواهید کرد

one svgrepo com

خدمات مرکز ماساژ ماهور

مرکز ماساژ ماهور تمامی خدمات مربوط به ماساژ های درمانی ریلکسی و... را به بهترین شکل ممکن با کادری مجرب ارائه می دهد

two svgrepo com

پرسنل مجموعه

پرسنل ما در مرکز ماساژ ماهور با هدف ایجاد آرامش فعالیت خود را آغاز کرده اند و سعی دارند ساعات خوشی را برای شما در مرکز ماساژ ماهور رقم بزنند.

three svgrepo com

اهداف ما

هدف اصلی ما، ارائه خدمات حرفه‌ای و کیفیتی در زمینه درمان و مراقبت از مشکلات روحی و جسمی است. و همواره سعی داشته ایم تا بتوانیم با خدمات ماساژ درمانی که داریم به بهبود آسیب های بدنی شما کمک کنیم.

four svgrepo com

رسالت ما

رسالت مرکز ماساژ ماهور در واقع یادآوری و زنده کردن خاطرات مردمان ایران است. و با خدمات گرمابه سنتی که در مجموعه موجود است شما می توانید همانند سال های گذشته در ایران از گرمابه سنتی ماهور در مراسمات خود استفاده کنید

تخفیف 100 هزار تومانی

اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید و تخفیف 100 هزار تومانی دریافت کنید.

کد تخفیف به صورت آنی برای شما ارسال میگردد.

مرکز ماساژ ماهور